קהל יקר שלנו,

וואי איזו שנה עברה עלינו! מאז הפסטיבל האחרון גדלנו וצמחנו , הרבה בזכות המפגש איתכן, משפחות יקרות. מפגשים שמלמדים אותנו כל פעם מחדש דבר מה נוסף, ועוזרים לנו להמשיך לפלס את דרכנו בכל הקשור להנגשה תרבותית. אתגרים רבים ניקרו בדרכנו בתוך כל 2020 המשונה הזאת, ולאחרונה ניצבנו בפני אתגר חדש וגדול – איך מופיעים עם הצגה ללא האלמנט הכי חשוב עבורה – קהל?

זו שאלה גדולה ותשובות לה, מסתבר, אינספור. החלטנו, שלא משנה מה, הפסטיבל שלנו יתקיים ויהי מה ובדיוק כפי שאנו מתורגלות בהתאמה ובהנגשה של הצגות – ניקח את כל הניסיון הזה וננגיש לנו את המציאות, מפתיעה ומאתגרת ככל שתהיה.

פסטיבל אונליין – זו הצורה החדשה שקיבל הפסטיבל שלנו, ובתוך כל זה יצקנו את מיטב התכנים אשר יועברו לכם\ן בפורמט הכי מקצועי, מונגש וברור שניתן.

אז תדליקו את המסך, הגבירו (או החלישו!) את הווליום והצטרפו אלינו.

אפשר ומומלץ למחוא כפיים 🙂

אור ושרון

אור אלתרמן ברנע ושרון גבריאלוב
אור אלתרמן ברנע ושרון גבריאלוב • צילום: אורית פניני

על הפסטיבל

פסטיבל מקומות שמורים מתקיים מדי חודש אוגוסט וזו שנתו השלישית.

הפסטיבל, יחיד מסוגו בעולם, מוקדש כולו להופעות תרבות ואמנות רגישות ומונגשות קוגניטיבית וחושית. הפסטיבל מציע מגוון הצגות לילדים, שעות סיפור, מופעי מחול ומוזיקה ומפגשים חושיים.

מאז הקמתו חותר הפסטיבל למהפכה שקטה בתחום הנגשת האמנות והתרבות לילדים בישראל, וייצר תכנים רבים שממשיכים להגיע למשפחות רבות ברחבי הארץ, גם במהלך השנה.

הפסטיבל נוצר מתוך אמונה שלכל ילד\ה מגיעה גישה לתרבות איכותית שתרחיב את המחשבה והנפש שלו ותגרום לו להרגיש שייך. תהליך ההנגשה מתמקד בצרכים המיוחדים של הילדים, נבנה בשילוב גורמים מקצועיים-טיפוליים ומבלי להתפשר על האיכות האמנותית. השנה, כאמור הוא מתקיים לראשונה בפורמט אונליין.

אז בואו, שמרנו לכם מקום!